Prasinec

 

 

19. prosince v Autonomii předvedeme neobvyklý kulturní zážitek a to tzv. Prasincovou mši, ve které se budeme snažit navodit příjemnou atmosféru krásných zasněžených Vánoční svátků, ve kterých všechna nenávist a lež nemá šanci se projevit pod tlakem našich srdcí a rolniček, jež jako by ztělesňovali tu pohodu, kterou každý z nás má v duši. 

... a nejen o tom Vám budeme hrát ...

 

19. prosinec 2008, Autonomie CL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak jsme si všimli, poslední dobou kolem se kolem nás zvěstují fámy a nepravdy. Ve snaze nerozšiřovat žádné další, jsme se rozhodli některá fakta odtajnit sami:

 

Věděli jste například,

 

1. že Pavlovi lýtka jsou vyhlášenými unikáty ve střední Evropě (zejména na českolipsku u 2 osob)?

2. že během posledních let Fandovi vyrostl jeden pár zubů navíc (nejsou vůbec na škodu: nepřekáží, nikde nečouhají a ani spotřeba zubní pasty se příliš nezvýšila)?

3. že naopak Danovi během posledních 15 měsíců vypadla 16krát přední korunka (zajímavé je, že zde nárůst spotřeby pasty patrný je)?

4. že Pavlovi se díky schopnosti otáčení prstů o 180° (bohužel jen některých) v dětství přezdívalo gumový John (neplést s Rubber Johnny Aphexe Twina !)?

5. že Fanda s oblibou při jakékoli konverzaci uplatňuje svou nadprůměrnou fantazii a ukazuje věci zajímavějšími než ve skutečnosti jsou (prostě nevědomky lže)?

6. že se Dan může pyšnit rekordem za nejrychleji snědené porce jídla. Smutné na tom je, že to není úmysl a tato rychlost se den ode dne zvyšuje.

7. že Pavel je stižen magickým přitahováním cizích zapalovačů do svých kapes a batohů?

8. že Fanda trpí neuvěřitelně vysokou periodikou návštěv WC po požití piva stupně 10 (ze zkušenosti 1 pivo = 3 toalety)?

9. že Dan je obdařen nejen absolutní technickou neschopností cokoliv si ukutit ale i správně nazvat jednotlivé druhy nářadí?

10. že hlavně poslední týden v prosinci nahráváme eponymní EP?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

předchozí měsíc          napiš nám          hlavní stránka