Srpen - příval Sládků

 

Bez bubeníka to není ono - Fanouš měl půlku léta angínu, druhou půlku se válel v Chorvatsku. Zkoušky byly bez bicáka, zato s dvěma Sládkama:

 Protože ale musíme zkoušet na svatbu, byl "příval sládků" zastaven a k tomuto tématu se určitě hodí letní momentka ségry:

 

 

 Z pátku pětadvacátého srpna se stal pátek třináctého, protože naše ztráta pojmu o čase, nás obhohatila o návštěvu Městské policie, která nás zároveň ochudila o pokuty. Každkopádně fota před příjezdem jsou tady:

 

Kapela s fanklubem (Michal pokutu nedostal - přísahali jsme, že nehrál, nezpíval a nehrál na tamburínu, přestože ji nestihl odhodit):

 

Nabírání sil (v pozadí vidět dům žalobců) :

 

Poslední fota před pokutou:

 

Bez přehánění tomu předcházela historka, jak jsme potkali jednoho týpka (jak potkali, prostě nás slyšel a zeptal se, jestli se může podívat). Jenže pak začal hrát na kytaru, basu a neustále se ptal, kolik je hodin, že spěchá. Když bylo čtvrt na jedenáct (a to jsme opravdu nehráli nahlas), tak se stavili - jeden hodnej, jeden zlej: no a tak jsme si vyhráli 2 pokuty po 500,- a jedno správní řízení...

 

Ale stále žijeme...

Videa z toho večera (špatně nahrané) jsou tady:

Little Darling

Džemík

 

Zpět