Září

 

 

 

 

Začátek školního roku jsme oslavili setkáním (na Petrových narozeninách), až by se dalo říci, že lidovým a všichni byli náramně spokojeni...

 

 

kapela Cože & Křowák & Dara "Brambor song"

 

 Pravda, nakonec ze závisti padlo na naši adresu pár lehce negativních nálad (jedna za všechny, Kristýna: "Velice si vážím svého těla, včetně smyslů a z toho plyne jistá má snaha neabsolvovat jakkoliv krátký koncert Cože? v uzavřeném prostoru. "), avšak nejen, že chápeme, co udělá s člověkem těhotenství. Také si jsme vědomi, že alkohol je metla lidstva (Křowák "... mě jich bylo líto už tam a to sem byl namol...ven už já s váma nevylezu. Fakt chudáci, naštěstí brzy odešli..."),  a že naše umění nebude jen tak pochopeno (Dara "Seber Fandovi paličky a kopák, Pavlovi kup sluchátka a nauč se zpívat" a může být doprovázeno i výhrůžkami (nechce být jmenována, tak ji nazvěme třeba n´Drejka "Přišli jste o fanouška už nikdy na vás nepůjdu").

 

„Hudba je hluk, poezie je špína.“ (Jack Kerouac)

 

Nu co, nebojte, my kvůli Vám, Vy naši věrní fanoušci, vydržíme a nenecháme se zvyklat děsivými vizemi, že lidský umělecký projev padne pod náporem hlasité hudby.

 

                             

 předchozí měsíc                    hlavní stránka